Дата: від до Скинути

Шановні жителі Долинської громади!  Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді.

Шановні жителі Долинської громади! Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді.

Щорічно в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

08:15 27.06.2021

Південноамериканська томатна міль. (Tuta absoluta Meyr.)

Небезпечний шкідник для сільськогосподарських рослин родини пасльонових, особливо томатів, також баклажани, перець, бадилля картоплі та бур’яни родини пасльонових ушкоджує рослини з 33 ботанічних родин. Основною рослиною - господарем є томат.

13:23 03.06.2021