Дата: від до Скинути

Робоча зустріч з головним державним інспектором Управління відділу з питань заробітної плати та з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Лисою Тетяною Володимирівною

Сьогодні відбулась робоча зустріч з головним державним інспектором Управління відділу з питань заробітної плати та з питань праці Головного управління Держпраці в Одеській області Лисою Тетяною Володимирівною за участю комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати. Тетяна Володимирівна зазначила, що за неоформлення працівників роботодавцями та за виплату заробітної плати у «конвертах» (скриття) - буде застосовуватись штраф у розмірі 60 тис. грн, за недопуск представників контролюючих органів для проведення перевірки — штраф 96 тис.грн, ФОП І-ІІІ групи первинно отримують попередження.

16:39 30.09.2021

Восени посівам озимому ріпаку завдає значної шкоди широкий спектр шкідливих організмів. Пошкодження, що спричинені шкідниками, негативно впливають на ріст і розвиток рослин ріпаку та суттєво можуть знизити його  успішну перезимівлю. Пошкоджені рослин

Восени посівам озимому ріпаку завдає значної шкоди широкий спектр шкідливих організмів. Пошкодження, що спричинені шкідниками, негативно впливають на ріст і розвиток рослин ріпаку та суттєво можуть знизити його успішну перезимівлю. Пошкоджені рослин

Одним із найнебезпечніших шкідників озимого ріпаку є ріпаковий пильщик. В поточному році склалися сприятливі умови для розвитку цього шкідника. Він масово з’являється з настанням прохолодної погоди, особливо при високій вологості повітря. На посівах озимого ріпаку в господарствах Одеської області проходить літ імаго та фіксується відродження несправжніх гусениць ріпакового пильщика ІІ покоління. Шкідником заселено 5% площі, пошкоджено 1-2% рослин у слабкому ступені. Середня чисельність 0,5-1 екз./рослину.

11:00 23.09.2021

16.09.2021 року відбулась робоча зустріч з головним бухгалтером розташованого та території Долинської громади підприємства"УКРАГРОСОЮЗ ЛТД" Бурдюжою Наталією Володимирівною у Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості.

16.09.2021 року відбулась робоча зустріч з головним бухгалтером, розташованого та території Долинської громади підприємства"УКРАГРОСОЮЗ ЛТД",Бурдюжою Наталією Володимирівною у Ананьївській районній філії Одеського обласного центру зайнятості.

09:15 17.09.2021