Південноамериканська томатна міль. (Tuta absoluta Meyr.)

Небезпечний шкідник для сільськогосподарських рослин родини пасльонових, особливо томатів, також баклажани, перець, бадилля картоплі та бур’яни родини пасльонових ушкоджує рослини з 33 ботанічних родин. Основною рослиною - господарем є томат.

13:23 03.06.2021

Шановна Долинська громадо! Вітаю із святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, апеляція до української національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу. Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, що не переривається віками. Її передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію.

07:18 20.05.2021

Шановні жителі та гості Долинської громади!

9 травня 2021 року відбудеться урочистий мітинг присвячений Дню пам’яті та примирення біля таких меморіальних об'єктів та пам'ятників героям Другої Світової війни: село Долинське, центр - о 13:00; село Долинське, Кірова - о 13:30; село Долинське, братська могила в центральному парку - о 14:00; село Долинське, пам'ятник Герою Радянського Союзу Власенку Олексію на ІІІ дільниці - о 14:30; село Олександрівка - о 15:00; село Григорівка - о 15:30.

16:59 06.05.2021

Стаття на тему: "Встановлення офіційного статусу місця виробництва або виробничої ділянки, вільних від регульованих шкідливих організмів"

Для попередження невиправданих бар’єрів у міжнародній торгівлі українськими рослинами та продуктами рослинного походження, надання можливостей вітчизняному сільгоспвиробнику вдало реалізувати свою продукцію, а експортеру – без проблем здійснити її експорт, необхідно встановлення статусів зон, ділянок і місць виробництва, вільних від регульованих шкідливих організмів.

10:58 07.04.2021