Дата: від до Скинути

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!  Сердечно вітаю всіх з початком нового навчального року і Днем знань!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Сердечно вітаю всіх з початком нового навчального року і Днем знань!

1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.

07:02 01.09.2021

Шановні жителі Долинської громади! Вітаю Вас з Днем Державного Прапора України!

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам'яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний зв'язок часів і спадкоємність поколінь, дбайливо зберігаємо культурні традиції українського народу.

07:20 23.08.2021

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ!

З метою забезпечення захисту здоров’я громадян, а також посилення боротьби з незаконним обігом пального на території Одеської області обласна державна адміністрація закликає жителів Одещини сприяти припиненню тіньового ринку нафтопродуктів на території області.

16:58 22.07.2021