Привітання | Долинська сільська рада

Напередодні Дня захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, яке відзначається 1 жовтня, в Долинському будинку культури відбувся захід за участю учнів КУ "Долинський ліцей Долинської сільської ради", працівників Долинського будинку культури, дитячого бібліотекаря та учасників ансамблю "Долинчаночка".

17:55 30.09.2023

Привітання з горіховим спасом!

Горіховий Спас – це свято для всіх! Тож нехай вас радість чекає та успіх. Нехай у вашому домі хліб не закінчується, Все тільки приємне в житті трапляється, Завжди лише чекають радісні вісті, І кожна річ буде на своєму місці!

07:40 29.08.2023

З ДНЕМ СЕЛА ДОЛИНСЬКЕ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ СЕЛА ДОЛИНСЬКЕ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження  села! Нажаль, війна внесла в наше життя свої правила, але я дякую всім вам  за людяність та патріотизм до свого рідного краю.   Усі досягнення, якими багате рідне Долинське,  складаються зі щоденної колективної праці та успіхів кожного його жителя. Тому  саме в такі свята кожен відчуває себе  частиною великої сім’ї.   У цей святковий день від усієї душі зичу Вам, шановні односельчани, та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя,  добра, достатку, мирного неба над головою, довгоочікуваної ПЕРЕМОГИ та Божої благодаті. Нехай усі хороші починання приносять лише користь для рідного села. Нехай Долинське  процвітає, щастя та добробут панують  у кожній родині. Нехай серця наповнюються гордістю за рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого мирного майбутнього! Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

08:38 24.08.2023

День Державного Прапора України, 23.08.2023 року

23 серпня вся Україна вшановує одну із головних державних святинь — Державний Прапор України.  Український прапор є символом нашої країни, втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Бажаємо усім мешканцям громади  здоров’я, щастя, достатку, добра! Нехай мрії про краще майбутнє окриляють вас на нові звершення та добрі починання. Вітаємо всіх зі святом! #ПАТРІОТИЧНА_ПОДІЛЬЩИНА

10:59 23.08.2023