Долинська громада

Відділ соціального захисту населення та надання соціальних послуг

Міністерство соціальної політики України розробило електронний кабінет особи з інвалідністю

На виконання Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року № 321 (зі змінами) (далі – Порядок) та Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 року № 121 (зі змінами), Міністерством соціальної політики України розроблено електронний кабінет особи з інвалідністю (далі – електронний кабінет) як один із інструментів для подання документів особами з інвалідністю, законними представниками дітей з інвалідністю та іншими окремими категоріями населення (далі – громадяни), зокрема, заяв про взяття на облік для забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації.

00:51 24.11.2021