Долинська сільська територіальна громада Подільського району Одеської області
Одеська область, Подільський район

За допомогою яких ресурсів можна перевірити інформацію про людину

Дата: 04.02.2022 14:24
Кількість переглядів: 303

Фото без опису

Чи траплялося вам у житті мати справу з людьми, яким ви спочатку довіряли, а потім виявилося, що вони лише використовують вас для свого зиску? Якщо ні, – ви щасливець! Але це не є гарантією того, що такого ніколи не станеться.

Саме так: володіючи певною інформацією про свого нового приятеля, ви дуже просто можете дізнатися, чи були порушені проти людини судові справи, чи є вона у списку боржників по виконавчих провадженнях, чи, бува, не перебуває людина в розшуку. Більше того, існує ще й реєстр корупціонерів, і там ви можете перевірити, чи новий друг має хорошу репутацію. Також можна перевірити, чи є обтяження на нерухоме майно особи, адже, можливо, людина не сплатила кредит, і банк наклав арешт на квартиру чи будинок.

А якщо новий приятель чи приятелька потенційно може стати вашим нареченим чи нареченою? У такому випадку просто необхідно знати про людину трохи більше, ніж вона хоче розповісти.

Ви можете не хвилюватися, уся інформація, яка зібрана на нижче поданих ресурсах є загальнодоступною, бо дані про борги, суди, нерухомість громадян є відкритими і зберігаються у державних реєстрах. Тобто люди самі віддали цю інформацію державі і погодилися з тим, що вона буде доступною для інших.

Отож, маючи в руках смартфон, дуже просто можна відвідати кілька “кишенькових” ресурсів для швидкої перевірки нових друзів та приятелів:

Сайт судової влади: court.gov.ua

Містить інформацію про те, де, з ким і за що людина судилася. На сайті вказуються тип справи, назва суду, статус учасника справи — позивач чи відповідач. Крім деталей справи, там зазначаються час і місце її розгляду, якщо вона ще триває.

Реєстр боржників: erb.minjust.gov.ua

Цей ресурс допоможе зрозуміти, чи є особа боржником у виконавчому провадженні та дізнатись категорію стягнення, наприклад: штраф, аліменти, виплата боргових зобов’язань.

Реєстр осіб, що перебувають у розшуку: wanted.mvs.gov.ua

Тут можна перевірити, чи вважається людина зниклою чи переховується людина від органів влади І якщо це так, буде вказано у вчиненні якого кримінального правопорушення її підозрюють.

Реєстр корупціонерів: corruptinfo.nazk.gov.ua

Ресурс може надати інформацію про фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення, реєстр ведеться з лютого 2019 року.

Реєстр речових прав на нерухоме майно: kap.minjust.gov.ua

Сайт допоможе з інформацією про те, чи зареєстровано на особу будь-яке нерухоме майно, підстави та період його набуття, а також чи накладено арешти на таке майно.

Уся інформація про людину поділяється на 2 види: відкрита і з обмеженим доступом. Інформація на вказаних ресурсах є відкритою, а про те, яка інформація вважається інформацією з обмеженим доступом можна ознайомитися на сторінці довідково-інформаційної платформи wiki.legalaid.gov.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь