Дата: від до Скинути

Провів розмову зі Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом щодо співпраці України та Саудівської Аравії. Вдячний Його Королівській Високості за послідовну підтримку всіх мирних зусиль, зокрема успішну зустріч радників із національної безпеки та політичних директорів у Джидді.

09:33 09.09.2023

Мужність перемагає страх

«Мужність перемагає страх»: у Міноборони презентовано комунікаційну кампанію «Оновлюй дані в ТЦК» Проект покликаний мотивувати українців оновлювати персональні дані у ТЦК та СП та бути готовими до спротиву російській агресії.  – Визнавати власні страхи - це вже сміливо, а війську потрібні сміливі люди. Будуть поширені інформаційні матеріали, у яких наші відомі військові чесно зізнаються, що вони теж бояться, але долають свої страхи. Так може зробити кожен заради того, щоб перемогти, – зазначила заступник Міністра оборони Ганна Маляр.  В рамках проекту поширюватимуться мотиваційні відеоролики та плакати.  📌 Кампанія реалізована у співпраці з креативною агенцією IAMIDEA та Ігорем Фінашкіним, продакшном NO STARS та Іваном Крутоусом.

09:01 08.09.2023