Дата: від до Скинути

Свято 1 вересня і КУ"Долинський ліцей Долинської сільської ради Одеської області"

Вересень щедро сонцем зігрітий. В школу повсюди сходяться діти. Квіти барвисті в них у руках, Вогники щастя ясніють в очах. В кожного радісна усмішка сяє. Дзвоником першим їх школа вітає…

12:22 01.09.2023

Оновлюй дані в ТЦК та СП. Мужність перемагає страх!

Міністерство оборони України презентувало інформаційну кампанію “Оновлюй дані у ТЦК”, яка спрямована на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

11:46 01.09.2023

Країні потрібні сміливі. Оновлюй дані в ТЦК та СП.

“Оновити дані — це наповнити картотеки територіальних центрів комплектування дуже важливою інформацією, яка в подальшому вже буде в нагоді для оповіщення громадян і здійснення мобілізації. Але хотів би підкреслити, що оновлення даних і мобілізація — це зовсім різні речі... Для оборони держави це має дуже велике значення, і якщо громадяни усвідомлять важливість оновлення військово-облікових даних ТЦК, це значно спростить систему роботи” – Роман Горбач, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ.

17:53 30.08.2023