Підбір кадрів із числа ВПО та зниження витрат роботодавця.

Державна служба зайнятості займається не лише пошуком кваліфікованих працівників для роботодавців, а й забезпечує можливість працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з використанням компенсації витрат на оплату праці працевлаштованим за направленням  служби зайнятості внутрішньо переміщеним громадянам . Прикладом таких програм є надання компенсації витрат  роботодавцю на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб згідно постанови Кабінету Міністрів України  від 08.09.2015 №696 (зі змінами). Суть цієї програми в тому, що роботодавцю, який працевлаштовує зареєстрованих безробітних  із числа ВПО  строком не менше, ніж на один рік, протягом 6 місяців, за кожний непарний місяць компенсуються фактичні витрати на оплату праці за відповідну особу за місяць. Яскравим прикладом успішного працевлаштування за професією підсобного робітника до ФОП «Костинський Петро Петрович» є історія пошуку роботи переселенки з Херсонської області Любов Василівни Коломієць , відповідальної, цілеспрямованої та готової до праці дівчини. У травні 2023 року Любов Коломієць звернулася до Ананьївського відділу Подільської філії Одеського обласного  центру зайнятості з великим бажанням знайти роботу. Як безробітній з відповідним професійним  досвідом , та внутрішньо переміщеній особі , яка потребу додаткового сприяння у працевлаштуванні їй видано направлення на заявлену вакансію «підсобний робітник» у підприємця міста Ананьїва Костинського Петра Петровича де вона пройшла додаткову співбесіду,  і після успішного стажування була працевлаштована.           Як бачимо наполегливість та співпраця з службою зайнятості допомогли Любові знайти роботу , зовсім на новому місці проживання. А роботодавцю за працевлаштування ВПО отримувати компенсацію фактичних витрат на оплату праці  відповідно до ст. 26 ЗУ «Про зайнятість населення». Фахівці місцевої служби зайнятості щиро дякують підприємцю Петру Костинському та його працівнику Любов Коломієць за спільну реалізацію політики державної служби зайнятості. Бажаємо миру та успіху. Шановні  роботодавці Ананьївщини. Кого зацікавила можливість задоволення потреби в кваліфікованих кадрах з компенсацією службою зайнятості  витрат на заробітну плату , за більш детальною інформацією з цього приводу звертайтесь до Ананьївського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою: місто Ананьїв, вул. Незалежності 26 В. Телефони для довідок: 04863 2-13-22, 04863 2-22-63, 04863 2-22-96, мобільний 0687995140.

15:20 02.10.2023

Ще одне дослідження британської компанії Alligators Digital на замовлення Третього саміту перших леді та джентльменів, який цього року присвятили темі ментального здоров’я.

14:13 01.10.2023

Напередодні Дня захисників та захисниць України, Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва, яке відзначається 1 жовтня, в Долинському будинку культури відбувся захід за участю учнів КУ "Долинський ліцей Долинської сільської ради", працівників Долинського будинку культури, дитячого бібліотекаря та учасників ансамблю "Долинчаночка".

17:55 30.09.2023

Смілива гривня 2023: Відправ монети на фронт ‒ допоможи нищити ворога!

Національний банк України ініціював початок нової хвилі благодійної акції "Смілива гривня". Протягом наступних трьох місяців – з 4 вересня до 30 листопада 2023 року – по всій Україні триватиме збір монет номіналами 10, 50 копійок та 1, 2, 5 і 10 гривень. Сума зібраних коштів буде перерахована на потреби Збройних Сил України.

19:38 29.09.2023

Закон України №3219-ІХ

15:00 29.09.2023

До юристів системи безоплатної правничої допомоги (БПД) дедалі частіше звертаються близькі зниклих безвісти українців — як військових, так і цивільних. Цього року таких звернень було майже 1000.

Як юристи системи БПД надають правничу допомогу близьким родичам зниклих безвісти До юристів системи безоплатної правничої допомоги дедалі частіше звертаються близькі зниклих безвісти українців — як військових, так і цивільних. Цього року таких звернень було майже 1000.

13:42 29.09.2023