Ананьївський відділ Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості

#Робота_мобільного_центру_зайнятості

🎯У новому році мобільний центр зайнятості Одеського обласного центру зайнятості продовжує наближати свої послуги до мешканців області. За сприяння органів місцевої влади Ананьївської територіальної громади Подільського району фахівці провели ряд заходів: 📌консультування мешканців громади щодо пошуку роботи, професійного навчання, в т.ч. на базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ», надання ваучера та отримання гранту для започаткування власного бізнесу;  📌презентацію фінансової підтримки роботодавця (компенсації, допомога по частковому безробіттю). 📌презентацію нових сервісів та платформ для безробітних та роботодавців, таких як «Єдиний портал вакансій» та «Електроний кабінет роботодавця». ✅Директор Одеського обласного центру зайнятості Микита Коренєв розповів присутнім про послуги служби зайнятості, зокрема, активні програми зайнятості, компенсаційні механізми, якими можуть скористатися роботодавці тощо. 👥Більше 100 осіб були охоплені послугами, з яких понад 60 безробітних та шукачів роботи, 30 роботодавців, 15 представників навчальних закладів. Мешканці громади проявили неабиякий інтерес щодо інформації стосовно отримання ваучера на навчання. 👱‍♂️Власник сучасного підприємства по пошиву одягу Сергій Зверєв, з числа внутрішньо переміщених осіб, який скористався підтримкою від держави та отримав мікрогрант на розвиток власного бізнесу, поділився досвідом успішного ведення швейного виробництва, запрошував на роботу працівників.

16:18 03.01.2024

Не зупинятись на досягнутому

Питання щодо позитивних результатів співпраці в поточному році та коригування спільних дій об’єднаної територіальної громади та служби зайнятості у реалізації державної політики зайнятості, наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до населення та роботодавців громади обговорені в ході зустрічі голови Ананьївської міської ради ЮріяТищенко та начальника Ананьївського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості Івана Непомящого.

15:09 26.10.2023