Доцільність ваучера на навчання у медичній сфері

Дата: 24.04.2024 11:37

Доцільність ваучера на навчання у медичній сфері

У фахівців Ананьївського відділу Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості з головним лікарем КНП "АНАНЬЇВСЬКА БМЛ» Койчевим Анатолієм Степановичем давні плідні партнерські стосунки по забезпеченню даної установи кваліфікованими кадрами.

Тепер ми опанували новий вид співпраці - підвищення кваліфікації медсестер шляхом надання їм ВАУЧЕРА

В минулому році в рахунок ваучера ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» пройшли 18 медичних сестер. Нині спільна діяльність щодо навчання за ваучером продовжується. Сьогодні свідоцтво про ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «МЕДСЕСТРИНСТВО» отримала медична сестра інфекційного відділення Інна Письменна. До кінця поточного року ще 5 медичних сестер підвищать кваліфікацію за рахунок коштів служби зайнятості пройшовши навчання в дистанційному режимі не виїжджаючи за межі міста Ананьїва.

То ж шановні мешканці Долинської громади.

Якщо ви:

-маєте вік 45+ і страховий стаж 15 років і більше

- звільнені з військової служби в зв’язку із скороченням штату або за станом здоров’я та маєте вислугу понад 10 років

- учасник АТО та ще не досягли пенсійного віку

- внутрішньо переміщена особа

- маєте інвалідність (за відсутності підходящої роботи)

- звільнені після позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України

- отримали поранення або захворювання внаслідок військової агресії перебуваючи в районах бойових дій

- та деякі інші категорії громадян

Пропонуємо скористатися унікальною нагодою – отримати ваучер на навчання!

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на 01.04.2024 – 30280 грн.).

В рахунок цих коштів можливе не тільки підвищення кваліфікації а і навіть отримання повної профільної вищої освіти за різними професійними напрямками.

Дякуємо керівнику "АНАНЬЇВСЬКА БМЛ" Койчеву Анатолію Степановичу за ефективну організаційну роботу щодо видачі ваучерів медичним сестрам на підвищення кваліфікації за спеціальністю «МЕДСЕСТРИСТВО» у Кременецькому медичному фаховому коледжі імені Арсена Річинського,