Відкрита, чесна, продуктивна розмова з Президентом Сербії Вучичем.

Відкрита, чесна, продуктивна розмова з Президентом Сербії Вучичем. Хороша розмова. Про повагу до Статуту ООН і непорушності кордонів. Про майбутнє наших народів у спільному європейському домі. Про розвиток відносин, який є нашим спільним інтересом. ____ An open, honest, and fruitful meeting with the President of Serbia. Good conversation on respect for the UN Charter and the inviolability of borders. On our nations’ shared future in the common European home. On developing our relations, that is in our mutual interest.

12:15 22.08.2023

Сьогодні президент України Володимир Зеленський провів зустріч із Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн і висловив вдячність за її зусилля з нормалізації українського продовольчого експорту та транзиту.

Провів зустріч із Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн і висловив вдячність за її зусилля з нормалізації українського продовольчого експорту та транзиту. Важливо повністю відновити їх із 15 вересня. Очікуємо позитивної оцінки прогресу України у звіті в межах Пакету розширення в жовтні та подальшого рішення країн – членів ЄС щодо відкриття до кінця 2023 року переговорів про членство України в ЄС. Ми також скоординували позиції щодо Формули миру на шляху до Глобального саміту миру. ____ I met with Ursula von der Leyen to thank her for her efforts to normalize Ukraine’s agricultural exports and transit. It is important to fully restore them since September 15th. We expect a positive assessment of Ukraine’s progress in the October Enlargement Package and a consequent decision by EU member states to open Ukraine’s EU accession talks until the end of 2023. We also coordinated positions on the Peace Formula as we advance to the Global Peace Summit.

12:14 22.08.2023

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України  у режимі онлайн та офлайн щодо: • роз’яснення можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на підконтрольну Уряду України територію; • отримання свідоцтва про народження дитини в умовах воєнного стану або його легалізації, якщо документ отриманий на непідконтрольній території; • встановлення контакту з дитиною, яку вивіз один із батьків за кордон; • заповнення форми розшуку дитини або заявки на отримання допомоги дітям, які зазнали травмувань внаслідок війни; • інші питання, пов’язані з порушеннями прав людини. Тут ви можете повідомити: • про дитину, яка загубилася; • про злочин, скоєний проти дитини; • якщо ви знайшли дитину без супроводу дорослих; • якщо вам відомі факти депортації дитини; • про примусову зміну громадянства та документів дитини; • про інші порушення прав дитини під час війни. В режимі онлайн: 0800-50-17-20 (безкоштовно) 066-823-64-88, 048-722-05-22 (безкоштовно) 044-299-74-08 (для дзвінків із-за кордону) hotline@ombudsman.gov.ua В режимі офлайн під час особистого звернення: понеділок - четвер з 9:00-13:00, 13:45-18:00 пʼятниця з 9:00-13:00, 13:45-17:00, вихідні дні — субота, неділя Адреса: 01008, м. Київ, вул. Інститутська, 21/8 Адреса: 65012, м. Одеса, вул. Канатна, 83, офіс 103 Додатково надаємо консультації: через портал «Діти війни» — сайт: https://childrenofwar.gov.ua/

10:49 22.08.2023

"Висловив вдячність Болгарії за оборонну та політичну підтримку"- президент України Володимир Зеленський

Продуктивні переговори з Ніколаєм Денковим відбулися вчора в межах саміту Україна –Балкани. Обговорили подальшу співпрацю, чорноморську безпеку, захист альтернативних «зернових коридорів». Сьогодні продовжую переговори з балканськими колегами. ____ I thanked for Bulgaria’s military and political support. Fruitful talks with PM Nikolai Denkov yesterday at the Ukraine-Balkans summit. We discussed further cooperation, Black Sea security, and securing alternative grain corridors. Meeting with more Balkan colleagues today.

09:28 22.08.2023

Безбар'єрність безоплатної правничої допомоги

🟩 Безбар'єрність безоплатної правничої допомоги — це її доступність для людей незалежно від їх матеріального, соціального статусу або місця проживання. Відсутність дискримінації та однаково якісне надання послуг для усіх клієнтів.

09:08 22.08.2023