Запрошення на Форум «Крафтовий бізнес Одещини»

Дата: 11.07.2024 10:56

Організаторами Форуму є Одеська обласна державна адміністрація та Агенція регіонального розвитку Одеської області за підтримки АТ «УКРСИББАНК».

Метою проведення Форуму є сприяння розвитку крафтового виробництва та стимулювання зростання регіональної економіки через збільшення попиту на місцеві товари і послуги. У рамках Форуму відбудеться засідання круглого столу «Крафтовий бізнес: законодавче регулювання та перспективи розвитку» з питань щодо правових засад організації діяльності виробників крафтової продукції та можливості залучення додаткових фінансових ресурсів у розвиток власної справи (програма додається). Для налагодження нових ділових контактів та каналів збуту крафтових товарів до участі у Форумі запрошено представників провідних торговельних мереж, туристичних агенцій, що впроваджують туристичні маршрути з відвідуванням крафтових виробництв, а також представників закладів харчування (ресторани, кафе), які зацікавлені у закупівлі крафтової продукції.

Участь у Форумі – безкоштовна, про місце проведення заходу буде поінформовано додатково.

ПРОГРАМА Форуму «Крафтовий бізнес Одещини»