ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 28.06.2024 07:17

Дорогі жителі Долинської сільської територіальної громади!

Вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України, який ми відзначаємо 28 червня.

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію.

Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України.

Всі ми усвідомлюємо, що наш добробут, щасливе майбутнє наших дітей, право на свободу, світогляд та ідеологічна багатоманітність суспільного життя, гарантовані Конституцією, залежать від кожного з нас.

Бажаю Вам впевненості, успіхів, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і гордості за високе звання громадянина Української держави.

У цей урочистий день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки.

Зі святом всіх нас!

З повагою Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА