Сьогодні, 03.06.2024 року, з метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку, в Долинській сільській територіальній громаді традиційно відкрито денні пришкільні табори.

Дата: 03.06.2024 13:45

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Святкування розпочалось з урочистої лінійки, де начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Долинської сільської ради Кулик Лідія Леонідівна від усього серця привітала учнів та вихованців закладів освіти Долинської ТГ з відкриттям пришкільного табору, побажавши всім дітям гарного настрою, чудового відпочинку, теплих, сонячних днів та приємних вражень від перебування в пришкільному таборі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З нагоди відкриття табору відпочинку Долинський сільський голова Дмитро Дмитрович Церна подарував дітям незабутні враження, запросивши до закладів освіти аніматорів та передав у вигляді подарунка спортивний інвентар. Також під час святкової лінійки начальник відділу освіти оголосила переможців конкурсу малюнків ,,МАЙБУТНЄ БЕЗ ВІЙНИ,, та вручила їм подарунки.

Свято супроводжувалося піснями, танцювальними флешмобами та іграми.

На шкільному подвір'ї було гамірно та дуже весело!

Щасливого дитинства та гарного відпочинку, дорогі діточки!