Щоб безкоштовно підвищити кваліфікацію - зверніться до служби зайнятості

Дата: 03.06.2024 09:03

Фото без описуФото без опису

Директор Ананьївського спортивного ліцею Кирилова Людмила Василівна , завжди тримає руку на пульсі життя, та запроваджує у своїй професійній діяльності, по різним напрямкам новітні технології . Не обійшла її і така новація державної служби зайнятості як ВАУЧЕР, - враховуючи нові вимоги до харчування учнів, в найкоротші терміни, підвищила кваліфікацію за рахунок потенціалу, який надає ВАУЧЕР своїм кухарям, а сьогодні, на початку літа, свідоцтво про проходження циклу тематичного удосконалення отримала дієтична сестра спортивного ліцею Олена Мошовська, яка в рахунок ваучера засвоїла усі тонкощі сучасної дієтології. Тож з харчуванням у Ананьївському спортивному ліцею як завжди все гаразд.

Фото без описуФото без опису

Шановні мешканці Долинської громади.

Державна служба зайнятості у 2024 році пропонує скористатися цією унікальною можливістю та отримати ваучер на навчання. Нині діє програма для громадян які мають професійно-технічну та вищу освіту і не зареєстровані в службі зайнятості, мають вік від 45 років до пенсійного, а їх страховий стаж складає не менше 15 років. Вони, та ще деякі категорії громадян, наприклад, особи з інвалідністю, чи внутрішньо-переміщені особи, можуть отримати в службі зайнятості ваучери, які дають право пройти навчання за затвердженим переліком спеціальностей та професій. Нині максимальна вартість навчання, яку можна покрити ваучером – 30 280 гривень.

З питань отримання ваучера потрібно звернутися до місцевої служби зайнятості або за телефоном (068)2565627.