ВІТАЄМО З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

Дата: 16.05.2024 09:15

Колектив Долинської сільської ради на чолі з головою Дмитром Дмитровичем Церною вітає усіх з Днем Вишиванки!

Історія вишиванки сягає давніх часів Трипільської цивілізації, українська вишиванка – це прадавній оберіг. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа нашого народу. Навіть науковці визнають, що у вишивці зашифровано наш генетичний код.

Тому для українця вишиванка – це не просто народний одяг. Це національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці.

Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність.

Не дивно, що вишиванка завжди була на тілі у наших воїнів. У дружинників наших Великих князів, у славних українських козаків, у бійців армій УНР та ЗУНР, у бійців Української повстанської армії. У наш час українські бійці теж вдягають вишиванки під військову форму. Як оберег, як захист від ворожих куль.

Бо Українська Вишиванка захищає душу та тіло українців.

Тож вдягайте вишиванку на свято та у будній день. Бережіть свою душу та тіло!

Бажаємо всім здоров’я. Нехай ворожі кулі минають наших Героїв.

Всім нам мирного нема після перемоги над рашистською нечестю!

Зі святом!

#ПОДІЛЬЩИНА_У_ВИШИВАНЦІ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)