З нагоди закриття ІІІ районного етапу всеукраїнських змагань ,,Пліч-о-пліч,,представники освіти відвідали захід.

Дата: 07.05.2024 17:03

Фото без описуВідділ освіти, культури, молоді та спорту Долинської сільської ради інформує:

сьогодні, 07.05.2024 року, за дорученням Долинського сільського голови Церни Дмитра Дмитровича, начальник відділу освіти,культури, молоді та спорту Долинської сільської ради Кулик Лідія Леонідівна, директор КУ ,,Долинський ліцей Долинської сільської ради Одеської області,, Посторонка Олег Георгійович та тренер команди з волейболу учнів Долинського ліцею Ольваніка Валерій Анатолійович відвідали захід з нагоди закриття ІІІ районного етапу всеукраїнських змагань ,,Пліч-о-пліч,,.

Фото без описуФото без опису

На початку заходу всіх присутніх привітав голова районної державної адміністрації Лазаренко Михайло Дмитрович.

Голова Долинської територіальної громади Церна Дмитро Дмитрович з нагоди закриття ІІІ районного етапу всеукраїнських змагань ,,Пліч-о-пліч,, команді з волейболу учнів КУ,, Долинський ліцей Долинської сільської ради Одеської області,, подарував грошовий сертифікат на суму 20 000 грн. для придбання спортивного інвентарю для подальших перемог.