Новини з благоустрою 30.04.2024 року

Дата: 30.04.2024 15:04

Шановні жителі Долинської сільської територіальної громади!

Тримаємо вас в курсі подій, які відбуваються в громаді, та повідомляємо про сьогоднішнє продовження робіт з благоустрою біля Свято-Успенського храму. А також сьогодні комунальники КП "Долинське" працювали на 3 дільниці - розрівнювали та грейдерували узбіччя.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Тривалий час за сприяння Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни відбувалися прибирання місцевих кладовищ в центрі села Долинське, вище ліцею, на І, ІІ, ІІІ дільницях та прилеглої до них територій.

Щоб прибрати та вивезти сміття було докладено чимало зусиль. Зокрема небайдужі громадяни викосили траву, вирубали молоді порослі дерев, кущів, винесли сміття, яке накопилось.

Різниця між тим, як виглядали кладовища до прибирання і зараз, дуже помітна.

Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА висловлює щиру подяку за взаєморозуміння та участь в проведенні суботників з прибирання кладовищ усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та корисної справи! Хто знайшов час, доклав власних зусиль для поліпшення благоустрою територій цвинтарів!

Адже ми не в праві забувати дорогу до цих священних місць. Маємо підтримувати кладовища у належному стані, аби могили померлих не перетворювалися на пагорби смітників.

Очільник громади звертається до кожного свідомого громадянина з проханням і надалі підтримувати чистоту і порядок на кладовищах та не створювати хаотичних сміттєзвалищ!

Ще раз усім велика подяка! 🇺🇦

З прийдешніми Великодніми святами!