Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") відбулася серед закладів загальної середньої освіти Долинської сільської територіальної громади.

Дата: 01.05.2024 12:58

На відкритті був присутній Долинський сільський голова Церна Дмитро Дмитрович, який привітав дітей з початком «Джури».
«Саме на ваше покоління випала доля навчатися під час час війни. Ми віримо, що найближчим часом буде українська перемога і ми житимемо у вільній і незалежній країні. Я вам бажаю бути тими щирими патріотами нашої країни, якими ви є сьогодні» - сказав голова громади.

На захід були запрошені шановні представники сільської ради:
заступник Долинського сільського голови Бакума Сергій Володимирович, секретар Долинської сільської ради Сініка Наталія Валентинівна та староста Олександрівського старостинського округу Тарнавська Лідія Юріївна.
Проводила захід начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Долинської сільської ради Кулик Лідія Леонідівна.
«Я хочу, щоб кожен з нас у душі подякував тим людям, які дали нам можливість провести гру, які щоденно дають можливість навчатися та просто жити. Це наші захисники», – сказала начальник освіти.

Фото без описуФото без описуФото без опису
Протягом гри рої мали змогу проявити свої знання, вміння й таланти. Усі команди-рої під керівництвом їх наставників відповідально поставились до підготовки, активно та результативно виступили на змаганнях.
Для учасників гри виступили з танцювальними номерами учні Долинського ліцею та заклади культури Долинської територіальної громади.

Ця захоплююча гра показала, що діти нашої громади є справжніми патріотами нашої країни.
Дякуємо усім, хто був поряд з нами, хто організовував, проводив, вболівав.
Дякуємо відповідальним педагогам, які готували, тренували та супроводжували своїх вихованців. Дякуємо керівникам закладів освіти: Посторонка Олегу Георгійовичу та Чопікян Аллі Анатоліївні за співпрацю та підтримку.
По завершенні змагань усі учасники, гості заходу смакували козацьким кулішем.
Всі рої-учасники нагороджені грамотами та призами від Церни Дмитра Дмитровича, який подарував командам туристичні намети.

Дякуємо нашим Збройним Силам України!🇺🇦
Слава ЗСУ!🇺🇦
Слава Україні🇺🇦

ВІДЕО РОЗМІЩЕНО НА ЮТУБ-КАНАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ: