Сьогодні, 02.05.2024 року, відбулося засідання позачергової тридцять другої сесії VIII скликання.

Дата: 02.05.2024 10:55

Фото без описуФото без опису

Провів засідання Долинський сільський голова Дмитро Дмитрович Церна. Також в роботі сесії взяли участь староста Олександрівського старостинського округу Лідія Юріївна Тарнавська, заступник Долинського сільського голови Сергій Володимирович Бакума та керівники відділів сільської ради.

Після хвилини мовчання та спільного виконання Державного Гімну України депутати перейшли до порядку денного сесії.

Фото без описуФото без опису

Усі питання порядку денного попередньо розглядалися на засіданнях профільних комісій та на засіданні виконавчого комітету, тому на сесії депутати лише голосували!

З усіх питань прийнято відповідні рішення!

Наприкінці сесії Дмитро Дмитрович вкотре наголосив на важливості проведення суботників на кладовищах громади,адже це наш святий обов’язок. Зміни починаються із кожного з нас! Не потрібно чекати, що спочатку це зробить хтось інший. Сьогодні ми особливо маємо бути активними й докладати максимум зусиль для будь-якого покращення нашої територіальної громади.

Засідання сесії пройшло в робочому режимі, завершившись виконанням Державного Гімну!