Звернення голови Подільської РВА Михайла Лазаренка!

Дата: 26.04.2024 14:22

Шановні жителі Подільського району, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Сьогодні в Україні особлива дата – ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У далекому вже 1986 році Україна втратила частину своєї території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала непридатною для проживання, а також тисячі людських життів, яких вбив і вбиває досі ніби мирний атом. Десятки тисяч українців стали біженцями.

У цей день маю нагоду звернутися зі словами вдячності до людей, які пройшли через усі кола ядерного пекла, закривши собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської АЕС.
Кожен з нас у неокупному боргу за ваш героїчний подвиг у порятунку людства та подарований шанс на життя нашому і наступним поколінням.
На жаль, сьогодні ми переживаємо найбільшу трагедію ХХІ століття – повномасштабне московське вторгнення. І знову, вже відкрито, кремлівський режим, вбиває десятки тисяч українців, робить безлюдними сотні тисяч квадратних метрів української землі.
Актуальність ядерної загрози з боку терористичного режиму російської федерації й нині становить цілком реальну загрозу для людської цивілізації. Не полишаючи спроб за будь-яку ціну підкорити Україну, очільники московського режиму перманентно погрожують застосуванням ядерної зброї в ході російсько-української війни та у відповідь на дії союзників з підтримки України.
Проте ми, українці, як ніхто, знаємо ціну радіаційної безпеки і зробимо все можливе, аби подібне не повторилося.
Низько схиляю голову перед кожним учасником ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Ваш героїзм, самопожертва і людяність заслуговують на найвищу повагу та вдячність.
Бажаю кожному з вас, шановні ліквідатори, міцного здоров’я, благополуччя і достатку в родинах, довгих років життя. Мирного неба над Україною та швидкої Перемоги!

А всім тим, кого з нами вже немає – вічна і світла пам’ять…

начальник Подільської районної
військової адміністрації