Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Долинської сільської ради Лідія КУЛИК 23 квітня 2024 року провела нараду з працівниками сільських клубних та бібліотечних закладів культури.

Дата: 25.04.2024 11:32

Відділ освіти,  культури,  молоді та спорту Долинської сільської ради інформує:

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Долинської сільської ради Лідія КУЛИК 23 квітня 2024 року  провела  нараду  з працівниками сільських клубних та бібліотечних закладів культури.
Сьогодні в сучасних умовах працівники  закладів культури, що відповідають за розвиток культури, шукають нові моделі діяльності, які дозволяють  закладам не лише не зникнути, але, навпаки, розвиватися. Тому, культурно-мистецька палітра Долинської громади за звітний період відзначилася різноманітними заходами, які у зв’язку із запровадженням воєнного стану, стрімко увірвалися в діяльність, при цьому кардинально змінивши суть роботи працівників культури.
На нараді було наголошено на важливості проведення заходів до ,,Дня пам'яті та примирення,, (8 травня) та  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Усі блоки питань наради успішно розглянуто, окреслено ряд першочергових завдань, акцентовано увагу на важливих аспектах діяльності кожного закладу культури Долинської територіальної громади.