Зустріч Долинського сільського голови Дмитра Церни з майбутнім військовослужбовцем Бойченком Іваном Миколайовичем

Дата: 24.04.2024 10:08

Сьогодні, 24.04.2024 року, на керівника Долинської сільської територіальної громади Дмитра Дмитровича Церну чекала зворушлива зустріч. До нього завітав земляк, розумний та розсудливий

Іван Миколайович Бойченко.

Іван 19.04.2024 року звільнився зі строкової служби та без жодного сумніву виявив бажання і надалі проходити військову службу в лавах Збройних Сил України за контрактом.

Зустріч була сповнена глибокою вдячністю за відданість та бажання нищити ворога задля довгоочікуваної української перемоги.

Висловлюємо щиру вдячність тобі, Іване, за небайдужість, виявлену ініціативу, патріотизм та любов до Батьківщини.Ти є прикладом для наслідування!

Від щирого серця бажаємо цілеспрямованості, рішучості та Божої опіки у боротьбі з російськими окупантами та благословляємо тебе на святу перемогу!

Дмитро Дмитрович також запропонував майбутньому військовослужбовцеві, в разі потреби,звертатися за будь-якою допомогою!

Разом до перемоги!🇺🇦

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)