Роковини смерті Героя Псилиці Андрія Сергійовича

Дата: 22.04.2024 13:15

Фото без описуЧас невпинний... Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення, які віддали життя у війні за Україну.

Рік тому, 22 квітня 2023 року, в селі Дяківка Конотопського району Сумської області загинув снайпер 2 категорії відділення снайперів роти вогневої підтримки

ПСИЛИЦЯ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ, 13.12.1994 року народження.

Невимовна втрата для всіх, хто знав Андрія, адже уже рік як не б’ється серце молодого, амбітного, цілеспрямованого хлопця. Скільки нездійснених планів, нереалізованих мрій, але війна не обирає, як правило, вона забирає найкращих. На жаль, вона принесла в родину Героя багато горя, болю і смутку, уже рік не можуть загоїтись шрами на серцях родичів та знайомих Героя Андрія.

В цей сумний день до могили Героя на сільському кладовищі прийшли Долинський сільський голова Дмитро Дмитрович Церна, його заступник Сергій Володимирович Бакума та депутати Коноваленко Олександр Михайлович, Посторонка Олег Георгійович.Фото без описуФото без опису

Присутні поклали до могили захисника України квіти та вшанували пам'ять Воїна хвилиною мовчання.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.

Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Висловлюємо щирі слова співчуття та підтримки родині і близьким!🕯

З глибокою повагою згадаємо та вшануємо в цей день пам'ять Андрія Сергійовича та кожного загиблого воїна хвилиною мовчання! Помолімося за тих, хто нині стоїть на захисті нашої держави.

Нехай душа загиблого знайде вічний спокій🇺🇦🙏🕯

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)