НАШІ - НАЙКРАЩІ!

Дата: 19.04.2024 12:20

НАШІ - НАЙКРАЩІ!👍🇺🇦🎉

18 квітня 2024 року в Окнянській громаді відбувся ІІІ районний етап загальнонаціонального проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу, на якому наша команда "Шалені їжачки", найкращі спортсмени Долинської громади у складі Руслана Лашкова, Дмитра Пуги, Артема Орлова, Руслана Шаріфа, Павла Коноваленка, Сергія Солоденка, Назара Негая, Олександра Негрескула (тренер Ольваніка Валерій Анатолійович), демонструючи витривалість, стійкість, командну єдність вибороли вищу сходинку п’єдесталу - І місце!🥇🏆🎉

Ігри відбулись в запеклій боротьбі, наші долинські орли показали неабияку наполегливість, спритність, впевненість, мужність та майстерність у володінні м'ячем.

На змаганнях також був присутній голова Подільської районної державної адміністрації Михайло Дмитрович Лазаренко, який відзначив кращого гравця команди - Лашкова Руслана! Руслане, ми пишаємось тобою!

З нагоди перемоги сільський голова Дмитро Дмитрович Церна запросив переможців, гордість Долинської громади та всієї Подільщини, на вітальне слово та вручив кожному гравцю та їхньому тренеру Валерію Анатолійовичу Грамоти за зайняте І місце та грошовий презент, побажавши міцного здоров'я, натхнення, сил, витримки, цілеспрямованості, не зупинятися на досягнутому, а впевнено крокувати вперед до перемог! Дмитро Дмитрович Подякував за гарну гру, чудовий результат, вислухав думку кожного учня щодо покращення розвитку спортивного життя Долинської громади та ліцею, а також пообіцяв грошову винагороду за перемогу в обласних змаганнях!

Усією Долинською громадою щиро вітаємо наших спортсменів-переможців!

Пишаємося вами і бажаємо вам міцності й бадьорості духу, нових цікавих змагань і, безумовно, досягнення нових вершин та здобуття нових перемог!

Наші - найкращі! 🇺🇦👍

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)