Вдячність!

Дата: 18.04.2024 14:24

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Від себе особисто, від учнів та мешканців Долинської СТГ висловлюємо щиру вдячність найкращому товаришу Коротняну Володимиру Валерійовичу, який після закінчення Долинської школи реалізував себе як успішний підприємець у м.Одеса, але залишився небайдужий до розвитку рідного села та розвитку його спортивного життя.

Шановний, дорогий друже Володимир Валерійович! Велика подяка Вам за проявлену ініціативу та надану допомогу усім учням нашої громади у вигляді спортивного взуття, палаток, банеру та іншого спортивного інвентаря на суму 24тис.грн. Даний спортивний інвентар стане в нагоді нашим діткам на спортивних змаганнях всеукраїнської військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура").

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця.

Завдяки Вашій допомозі ми виховуємо здорову та фізично розвинену молодь.

Хай Господь Вам сторицею віддячить за Ваше розуміння, добро, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Вдячні за розуміння наших потреб і таку необхідну на сьогодні підтримку.

Безмежно вдячні!

З повагою та вдячністю Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА, учнівські та педагогічні колективи Долинської сільської територіальної громади!