Ваучер на навчання: ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «КУХАР»

Дата: 19.02.2024 15:39

Якщо ви:

-маєте вік 45+ і страховий стаж 15 років і більше

- звільнені з військової служби в зв’язку із скороченням штату або за станом здоров’я та маєте вислугу понад 10 років

- учасник АТО та ще не досягли пенсійного віку

- внутрішньо переміщена особа

- маєте інвалідність (за відсутності підходящої роботи)

- звільнені після позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України

- отримали поранення або захворювання внаслідок військової агресії перебуваючи в районах бойових дій

Пропонуємо скористатися унікальною нагодою – отримати ваучер на навчання!

Особи, які мають професійно-технічну освіту за професією «кухар», можуть підвищити кваліфікацію за спеціальною короткостроковою програмою в ліцензованих закладах дистанційно!!!

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на 01.01.2024 – 30280 грн.).

КЕРІВНИКИ ДИТЯЧИХ САДОЧКІВ ДВОХ ГРОМАД, АНАНЬЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ДОЛИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, СПІЛЬНО З МІСЦЕВОЮ СЛУЖБОЮ ЗАЙНЯТОСТІ ПРОВЕЛИ АКТИВНУ ОРГАНІЗАЦІЙНУ РОБОТУ ЩОДО ВИДАЧІ ВАУЧЕРІВ КУХАРЯМ НА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «КУХАР» У ДУНАЙСЬКОМУ ЦЕНТРІ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ. ЗАГАЛОМ КУХАРЯМ ЦЬОГО РІЧ ВИДАНО 9 ВАУЧЕРІВ. НА ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС НАШІ КУХАРІ ВЖЕ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ ДИСТАНЦІЙНО І ОТРИМАЛИ ВІДПОВІДНИЙ ДИПЛОМ ДЕРЖАВНОГО ЗРАЗКУ. ВІДТАК, ВОНИ БЕЗКОШТОВНО ВДОСКОНАЛИЛИ ЗНАННЯ ПЕРЕДБАЧЕНІ РЕФОРМОЮ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ТА ПРАЦЮЮТЬ НА БІЛЬШ ВИСОКОМУ ПРОФЕСІЙНОМУ РІВНІ.