Прозорість та підзвітність

Дата: 29.01.2024 18:09

#прозорістьтапідзвітність

«Прозоре використання бюджетних коштів – довіра мешканців Подільського району до влади»

Сьогодні начальник Подільської районної військової адміністрації Михайло Лазаренко та фахівці РВА, провели робочу зустріч з секретарем Савранської селищної ради Олегом Жируном, начальником відділу освіти, молоді та порту Савранської селищної ради Анною Бондаренко, начальником фінансового відділу Савранської селищної ради Аллою Колеблюк та виконуючим обов’язки начальника Подільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби Олександром Рекою.

Михайло Дмитрович:
«Щоб щось придбати на бюджетні гроші під час війни,  потрібно дуже добре це аргументувати, але потрібно діяти злагоджено, відкрито і прозоро. Першочергово кошти мають бути спрямовані на забезпечення потреб Сил оборони України, будівництва фортифікаційних споруд, утримання належного стану укриттів тощо».

Також окремо, очільник району наголосив на важливості харчування дітей у школах й дитячих садочках, суворо попередив про особисту відповідальність за дотримання всіх встановлених норм та збереження здоров’я дітей.

Був визначений перелік питань, по яким Михайло Дмитрович надав відповідні доручення.