Не терпіть домашнє насильство

Дата: 12.01.2024 10:59

Якщо ви зазнаєте домашнього насильства або стали очевидцями його вчинення — підготуйте особистий план безпеки, який

допоможе вам у критичній ситуації ⬇️

✅️Спілкуйтеся з друзями та родичами, яким довіряєте, та розкажіть їм про свою ситуацію.

✅️Попередьте сусідів або близьких про можливу небезпеку та попросіть їх якнайшвидше звернутися до поліції у разі необхідності.

✅️Якщо починається сварка, перейдіть у приміщення, яке можна легко покинути та намагайтеся триматися ближче до виходу.

✅️Заздалегідь домовтеся з друзями чи родичами про можливість надання вам тимчасового притулку у разі небезпеки.

❓️Якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали очевидцем вчинення такого ганебного явища — не мовчіть!

👉Звертайтеся за допомогою:

📲Безкоштовна національна гаряча лінія із запобігання та протидії домашньому насильству 0 800 500 335 (зі стаціонарних телефонів) або 116 123 (з мобільних).

📲 Безкоштовна гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства 15-47 (цілодобово).

📲 102 — поліція.