"Кривдник не змінюється, він тільки може одягнути маску"

Дата: 15.08.2023 10:25

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуТак каже Катерина (ім’я на прохання героїні змінено), яка постраждала від фізичного та психологічного насильства. Подолати наслідки цього ще з осені минулого року їй допомагає мобільна бригада соціально-психологічної допомоги UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення.

💬 "Наша задача — поліпшити добробут людини, яка опинилася в кризовому становищі", — говорить про роботу бригади соціальна працівниця Тетяна Шульга.

Розповідаємо, як працює мобільна бригада соціально-психологічної допомоги в Конотопському районі на Сумщині та які етапи вже подолала Катерина, щоб захистити себе та дітей від кривдника: https://rubryka.com/art.../mobilna-brygada-dopomogy-konotop/

Контакти мобільних бригад у містах та громадах України дізнавайтеся на сайті UNFPA Україна ➡️ https://ukraine.unfpa.org/uk/PSS_mobile_teams

ℹ️ Мобільні бригади працюють за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення, у координації з Офісом Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністерством соціальної політики України.

Мобільна бригада у Конотопі працює завдяки фінансовій підтримці уряду США (Бюро USAID з питань гуманітарної допомоги).

Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine #UNFPA, #мобільнабригада, #домашнєнасильство, #Конотоп