Свято першого дзвоника в філії КУ"Долинський ліцей Долинської сільської ради Одеської області"

Дата: 01.09.2023 12:27

Також сьогодні у філії N1 КУ,,Долинський ліцей Долинської сільської ради Одеської області,, відбулося свято 1 вересня.

На свято було запрошено начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Долинської сільської ради Кулик Лідію Леонідівну, інспектора відділу освіти Дарієнко Тетяну Володимирівну,  старосту Олександрівського старостинського округу Тарнавську Лідію Юріївну.
  Гості заходу звернулися з вітальними  словами до дітей, батьків, вчителів та запрошених та побажали, щоб  цей навчальний рік почався  вдало і пройшов  успішно, щоб кожен день знаменувався  нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед учнями нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

Фото без описуФото без опису
За дорученням Долинського сільського голови Церни Дмитра Дмитровича начальник відділу освіти Кулик Лідія привітала Олександрівський старостинський округ з новим шкільний автобусом ,який був придбаний завдяки освітній субвенціїї з обласного бюджету та співфінансуванню сільської ради.