КОМАНДНА РОБОТА: ПРЕДСТАВНИКИ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ОНН ПРОВЕЛИ ЗУСТРІЧ В МІСТІ ІЗМАЇЛ

Дата: 04.08.2023 17:19

💥03 серпня відбулась робоча зустріч представників Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН з керівництвом області та Ізмаїльського району.

📜Участь у зустрічі прийняли:

✅Алла Стоянова, директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА;

✅Михайло Шарафаненко, перший заступник голови Ізмаїльської районної державної адміністрації;

✅Марина Деной, начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту Ізмаїльської РДА;

✅керівництво ДП «Адміністрація морських портів України».

💬Алла Стоянова директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА підкреслює, що “відновлення економіки та розвиток регіону для нас пріоритетні питання. Потрібно розробляти низку місцевих проєктів, які отримають фінансування від держави та міжнародних донорів. Відбудова — надзвичайно масштабний проєкт, успіх якого напряму залежить від тісної взаємодії влади, громад, бізнесу та міжнародних партнерів. Найважливіше завдання - усвідомити, що ми не відбудовуємо старе, а прагнемо збудувати нове на десятиліття вперед. І для цього нам потрібно не лише виграти війну, а й "не програти перемогу", - говорить Алла Стоянова.

💙💛ДІЄМО РАЗОМ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!