Долинська громада здригнулася від страшної звістки, яка принесла багато горя та болю!

Дата: 20.04.2023 16:05

Фото без описуФото без опису

Захищаючи нашу Батьківщину від підступного російського ворога, загинув мужній воїн, старший навідник гранатометного відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки -

КАРПИК ЯРОСЛАВ ІГОРОВИЧ, 23.07.1996 року народження, житель села Григорівка Олександрівського старостинського округу Долинської сільської ТГ.

Ярослав Ігорович загинув 18 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Соловйове Донецької області.

Війна, на превеликий жаль, забирає найкращих. Тих, хто усім серцем любив та вірив у свою країну, її світле та мирне майбутнє. Ярослав Ігорович прожив зовсім коротке, але свідоме життя справжнього чоловіка та патріота, віддавши найдорожче – своє молоде життя.

Від жителів Долинської громади та від себе особисто висловлюємо щирі співчуття батькам, рідним та близьким загиблого. Сумуємо разом із вами та низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

Герої не вмирають! Вони продовжують жити в наших серцях та пам`яті, а згодом їхні імена викарбуються в історії України.

Вічна та світла пам'ять Ярославу Ігоровичу!

Про час та дату поховання загиблого Героя буде повідомлено додатково.

З глибокою пошаною, скорботою та жалем Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА