ПРИВІТАННЯ до дня річниці Чорнобильської катастрофи.

Дата: 26.04.2023 07:51

Ми всі з вами стали свідками героїчних зусиль багатьох наших земляків, які врятували майбутнє для своїх нащадків, ставши на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельно небезпечної некерованої ядерної стихії.
Відлуння біди стихне ще не скоро. Її наслідки відчувають на собі нинішні і відчують майбутні покоління. Проте, ми з оптимізмом дивимося у майбутнє, вчимося на помилках і маємо робити все можливе, аби подібне ніколи не повторилося.
Хай ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир та спокій.
Ми у вічному боргу перед тими, хто врятував усіх нас, країну, людство від ядерного вогню, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і рідним народом.
Шановні ліквідатори Долинської сільської територіальної громади! Щиро бажаю всім Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Нехай сонце зігріває Вас своїм теплом ще багато-багато років, а поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

З нагоди річниці Чорнобильської катастрофи усім учасникам-ліквідаторам аварії буде виплачено грошову допомогу!

З пошаною Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА, виконавчий комітет сільської ради.