26 квітня 2023 року, відбулася робоча нарада Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни з заступником начальника та провідним фахівцем Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області.
Сьогодні, 26 квітня 2023 року, відбулася робоча нарада Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни, секретаря сільської ради Наталії Валентинівни Сініки та заступника сільського голови Сергія Володимировича Бакуми з заступником начальника Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області, полковником служби цивільного захисту Олександром Оровцем та провідним фахівцем Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Одеській області Сергієм Антоновим.
Під час зустрічі обговорили питання щодо створення пожежно-рятувальних підрозділів місцевої, добровільної пожежної охорони на території Долинської сільської територіальної громади Подільського району. Це дозволить оперативніше реагувати на виникнення пожеж та різноманітних надзвичайних подій у найвіддаленіших населених пунктах,
що, в свою чергу, сприятиме рятуванню населення та майна.