Як система безоплатної правової допомоги надає правові послуги представникам ромської нацменшини

Дата: 11.04.2023 15:32

Система безоплатної правової допомоги працює, щоб надавати правові послуги тим, хто її потребує, зокрема, представникам ромської нацменшини.

📄⚖️ З січня 2022 року зареєстровано 325 випадків надання ромам безоплатної первинної правової допомоги, а 26 особам надавалася вторинна правова допомога – представництво інтересів в судах, складення документів процесуального характеру тощо.

✅Також з початку минулого року фахівці системи БПД провели майже 60 правопросвітницьких заходів для осіб ромської нацменшини, які відвідали близько 600 людей. Під час таких заходів працівники інформують ромів про доступ до системи БПД та обговорюють ефективні способи вирішення правових проблем.

👉 Детальніше — у статті на сайті: bit.ly/416TY3r

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid