Новини з благоустрою. 24-25 березня 2023 року

Дата: 30.03.2023 10:12

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

24 та 25 березня 2023 року за дорученням Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни та з підтримкою старости Олександрівського старостинського округу Лідії Юріївни Тарнавської відбулося прибираання кладовища в селі Олександрівка.

Хоч і зібралося небагато люду, але робота була змістовною, всі залишилися задоволені від проведення такої маштабної толоки.

Хочеться висловити щиру подяку всім і окремо кожному, хто, залишивши буденні справи, прийшли на прибирання, а саме: Борсуку Василю, Бабкову Віталію, Бабковій Ользі, Супрунюк Світлані, Грицюк Ірині, Серпілову Михайлу, Коршаку Миколі, Сухій Валентині, Сухому Олександру, Можину Валерію, Бондар Олесі, Латій Віктору, Сичовій Олені, Ревенюк Олесі, Сурду Олександру, Максимовій Тетяні, Кириченко Олені, Серпілову Михайлу, Ільченко Альоні, Кириченко Ніні.

Навіть невеликими силами можна досягти значних результатів, головне, щоб було бажання і розуміння змінювати своє село на краще.

Шанувати померлих - наш святий обов'язок, тому важливо не забувати дорогу до місць поховання своїх рідних і близьких, аби їхні могили не перетворювалися на пагорби і не заростали парослями і бур'яном.