Пам’ятка населенню про заборону спалювання сухої рослинності!

Дата: 15.03.2023 10:17

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Долинська сільська рада неодноразово попереджала всіх жителів про самовільне випалювання рослинності або її залишків.

Основною причиною виникнення пожеж є людський фактор — халатність і необережність наших громадян, нехтування правилами пожежної безпеки.

Крім того, спалювання сухої рослинності у воєнний час може бути прирівняне до диверсійної роботи, що спрямована на обмеження огляду місцевості бійцями Збройних сил України та територіальної оборони, подання світлових сигналів російським військам, зниження боєздатності підрозділів ДСНС щодо реагування на пожежі в житловому секторі та проведенні рятувальних робіт на місцях ракетних ударів ворога.

Шановні громадяни! Ви повинні пам'ятати,що законодавством заборонено самовільне випалювання сухої рослинності, а порушення цієї вимоги карається штрафом від 3 тис.060грн до 6 тис.120грн для громадян та від 15 тис.300грн до 21 тис.420 грн для посадових осіб — відповідно до статті 77-1 КупАП «Самовільне випалювання рослинності або її залишків».

БУДЬТЕ СВІДОМИМИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИМИ!!!

Виконавчий комітет Долинської сільської ради