Тепловізори військовим на Бахмутському напрямку!

Дата: 08.03.2023 13:32

Фото без описуФото без описуТриває війна. Кожен із українців з дня на день невпинно виконує свою роботу для опору ворогу, для його здолання, для перемоги. Бо, як говориться: "Крапля камінь точить"!
За сприяння Ананьївського міського голови Юрія Сергійовича Тищенка, Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни та повної фінансової підтримки сільгосппідприємств (Ананьївської) та  Долинської громади,  а саме: ДТ "Украгросоюз" ( в особі Антона Павловича  Яроцького), ФГ "Церна" (в особі Дмитра Дмитровича Церни), ПСП "Альбіна" (в особі Юрія Івановича Ткаченка), ПСП "Олександрія " (в особі Володимира Георгійовича Боршковського, та при підтримці депутатів Долинської сільської ради Олександра Паскаля, Миколи  Гоцуленка,Геннадія Орлова було придбано  тепловізори, які поїдуть  до бійців у Бахмутському напрямку. Цей прилад допоможе захисникам ще успішніше виконувати бойові завдання та збереже їх життя.
Також і працівники Долинського ліцею
долучилися до допомоги військовослужбовцям – зв'язали маскувальну сітку, яка також буде передана бійцям та стане у нагоді задля збереження життя.
Голова громади висловлює щиру подяку та низький уклін всім, хто долучився до цієї корисної справи.
Ваша участь наближує нашу перемогу! Слава Україні!🇺🇦