Профілактичний рейд служби у справах дітей від 01.03.2023 року

Дата: 01.03.2023 11:35

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи служби у справах дітей Долинської сільської ради, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально – психологічного клімату в родинах.

Так, сьогодні, 01.03.2023 року, за дорученням Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни, з метою захисту дитячого населення Долинської територіальної громади начальником служби у справах дітей Катериною Синікою, у присутності інспектора соціального захисту Юлії Григор'євої та дільничного офіцера поліції Володимира Сагали, був здійснений профілактичний рейд.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Під час рейду проведено обстеження житлових умов сімей та їх дітей, які знаходяться на обліку служби у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах.

За результатами рейдів працівниками служби було складено акти обстеження умов проживання сімей, з батьками проведені бесіди щодо належного утримання і виховання дітей, попередження правопорушень серед дітей, дитячої бездоглядності та недопущення насильства в сім’ях. Батьки попереджені про адміністративну та кримінальну відповідальність за неналежне утримання та виховання дітей.

Служба у справах дітей звертає увагу, що саме батьки несуть основну відповідальність за виховання і розвиток дитини!