ЗСУ передали позашляховик та мікроавтобус для виконання бойових завдань!

Дата: 28.02.2023 15:50

Українці не втомлюються боротись та допомагати у цей складний для країни час. Попри все, не покладають рук і працюють задля перемоги.

За ініціативи Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни та повної фінансової підтримки  ФГ "Церна" (директор Церна Д.Д.),  ПСП "Альбіна" (директор Ткаченко Ю.І.), ДП "Украгросоюз " (директор Яроцький А.П.) та ПСП "Олександрія" (директор Боршковський В.Г.)   було придбано та сьогодні, 28.02.2023 року,  передано одній з військових частин, яка знаходиться на Миколаївсько-Херсонському напрямку, позашляховик Nissan Patrol та мікроавтобус Volkswagen Transporter. Автомобілі військовим знадобляться для виконання бойових завдань.
До благодійної справи долучились і державні установи громади, відтак працівниками Долинської сільської ради було зібрано кошти у розмірі 20 тис.грн, працівниками КУ "Долинський ліцей" - 37 тис.грн та придбано необхідні речі для полегшення проходження військової служби. Також хлопцям вручили маскувальну сітку,продукти харчування, смачне  печиво та солодощі, як прояв турботи, котра  обов’язково сприятиме бійцям у службі.
Війна загартовує нашу націю, яка сьогодні проявляє свої найкращі якості. Незважаючи на все горе, що принесла нам країна-окупант, ми продовжуємо жити і боротися. Ми продовжуємо допомагати нашим воїнам долати ворога, який зазіхнув на наші землі, волю, незалежність та життя кожного громадянина України.
Дорогі наші захисники! Доземний уклін вам за наш спокійний сон! Здоров’я вам та Божого благословення! Повертайтеся  живими і неушкодженими!
Від щирого серця дякую всім сільгосппідприємствам за допомогу, активну позицію та щирий внесок у нашу перемогу!
Продовжуємо працювати та допомагати ЗСУ!

Разом до перемоги!🇺🇦
СЛАВА УКРАЇНІ!🇺🇦
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!👊

З великою повагою Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА.