ТЕРМІНОВО ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 23.02.2023 10:52

Сьогодні ми з вами знаходимось на порозі настання весни, але, найголовніше, перед трагічною датою - 24 лютого, коли виповнюється річниця героїчної боротьби нашого народу з російською навалою.

З настанням теплих весняних днів кожного року виникають проблеми, пов'язаніз діяльністю людини, а саме — прибирання присадибних ділянок та спалювання сміття, а найбільшою небезпекою є спалювання сухостою, що призводить до непередбачуваних наслідків: загорання приватних будівель та присадибних територій.

Ця проблема в умовах воєнного стану може кваліфікуватися як диверсія, що тягне за собою важкі наслідки.

Виходячи з вищесказаного, Долинська сільська рада просить та попереджає усіх жителів громади не піддавати себе та сусідів до непередбачуваних наслідків і пам'ятайте:

З ВОГНЕМ ЖАРТИ НЕБЕЗПЕЧНІ!

ДАВАЙТЕ ВСІ РАЗОМ СВОЇМИ ДОБРИМИ ВЧИНКАМИ ДОВЕДЕМО, ЩО МИ ГІДНІ НАЗИВАТИСЯ ЄВРОПЕЙСЬКИМ НАРОДОМ!