Дата: 31.01.2023 16:48

Сьогодні, 31 січня 2023 року, відбулось засідання виконавчого комітету Долинської сільської ради під керівництвом Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни.

У ході засідання було заслухано звіт про звернення громадян у Долинській сільській раді за 2022 рік; визначено перелік об’єктів та видів оплачуваних та безоплатних суспільно-корисних робіт.

Важливими були і питання, представлені начальником служби у справах дітей Катериною Синікою. Зокрема, звіт про роботу Служби у справах дітей Долинської сільської ради у 2022 році та про постановку на квартирний облік.

Також на засіданні присутні одноголосно затвердили графіки особистого прийому громадян в Долинській сільській раді на 2023 рік та затвердили положення про субланку Долинської сільської ради Подільської районної ланки Одеської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Засідання виконавчого комітету сільської ради сьогодні пройшло в робочій атмосфері. У підсумку сільський голова подякував усім за злагоджену та активну роботу.