ТЕРМІНОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ДОЛИНСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ДМИТРА ЦЕРНИ!

Дата: 16.01.2023 14:49

Шановні мешканці Долинської сільської територіальної громади!

Російські окупанти в черговий раз завдали ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури нашої країни.

У зв'язку із цим по всій країні вводяться обмеження забезпечення електричною енергією.

Щоб не перевантажувати систему, починаючи із 07:00 до 23:00 год. необхідно зменшити електроспоживання – як у побуті, так і на рівні всієї громади. Це необхідно, аби спростити процес відновлення зруйнованої інфраструктури.

Звертаюсь до Вас з проханням поставитись до цієї ситуації з розумінням і серйозно.

⚡️ Це - вимушені кроки!

⚡️ Акцентую Вашу увагу щодо неможливості відключення критично важливих об'єктів, але разом із тим, енергетики працюють над тим, щоб забезпечити в подальшому стабільну, надійну та безперебійну роботу енергосистеми.

НАГОЛОШУЮ, ЩО КОРИСТУВАЧІ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВОДОПРОВОДУ ДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, У РАЗІ КРИТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ З ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЄЮ, НЕОДМІННО БУДУТЬ ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ПИТНОЮ ВОДОЮ!

З плановими і аварійними відключеннями світла можна ознайомитись на сайті «ДТЕК Одеські електромережі», вводячи назву населеного пункту, вулицю та номер будинку: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns .

У цей критичний момент ми маємо бути згуртованими, як ніколи!

Дякую усім за розуміння та терпіння!

ТРИМАЙМОСЯ!

З повагою Долинський сільський голова Дмитро ЦЕРНА