Дата: 12.01.2023 13:59

Мешканці нещодавно звільнених територій та поки що "сірих" зон, щоб отримати юридичну допомогу, можуть подзвонити в контакт-центр системи безоплатної правової допомоги. Про це розповіла фахівчиня системи БПД Анастасія Арцимович.

Головні питання, з якими звертаються зараз на нашу "гарячу лінію" мешканці нещодавно звільнених територій - відновлення документів, компенсації за зруйноване майно, отримання гуманітарної допомоги.

А загалом з лютого 2022 року найпоширеніші запити - щодо отримання допомоги внутрішньо переміщеними особами, різні аспекти пенсійного забезпечення, трудових відносин, соціальних захист військовослужбовців. А людей, що телефонують з-за кордону, цікавлять питання, пов'язані з оформленням різного роду документів.

________

Нагадуємо, що контакт-центр системи БПД за номером 📞0 800 213 103 щодня на зв'язку, в будні з 08:00 до 19:00 та вихідні з 09:00 до 18:00. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні. Для дзвінків з-за кордону номер +38(044) 363 10 41 (вартість за тарифами оператора). Усі сервіси системи БПД за посиланням ➡️ https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid