ТЕПЛОВІЗОР ДЛЯ ОК "ПІВДЕНЬ"

Дата: 11.01.2023 15:40

2023 рік розпочався з доброї, благодійної справи. Відтак за ініціативи голови Подільської районної державної (військової) адміністрації Михайла Дмитровича Лазаренка та за сприяння Долинського сільського голови Дмитра Дмитровича Церни 4 січня 2023 року в приміщенні Долинської сільської ради відбулося засідання аграріїв Долинської громади.

Фото без описуФото без описуФото без описуДмитро Дмитрович  звернувся до присутніх з проханням допомоги у придбанні сучасного тепловізора Pulsat Accolade 2LRF XP50 PRO для виконання бойових завдань та захисту України ОК "ПІВДЕНЬ".
У час, коли країна знаходиться у небезпеці,  попри усі фінансові труднощі, аграрії без роздумів  підтримали  пропозицію сільського голови  та зібрали кошти у розмірі 306 тис.грн, щоб придбати необхідний інвентар для військових, а саме:
ПП "Вільган" в особі Вільгана Віктора Степановича - 20 тис.грн;
ФГ АВГ"Світлана" в особі Арпентьєва Валерія Георгійовича - 20 тис.грн;
ФГ"Веста-Юг" в особі Вердиша Сергія Петровича - 20 тис.грн;
ДП"Украгросоюз" в особі директора Яроцького Антона Павловича  - 26 тис.грн;
СФГ "Задум" в особі директора Думітрашка Руслана Михайловича- 40 тис.грн;
ПСП"Олександрія" в особі Боршковського Володимира Георгійовича - 40 тис.грн;
ПСП "АЛЬБІНА" в особі директора Ткаченка Юрія Івановича- 40 тис.грн;
ФГ "Церна" в особі директора Церни Дмитра Дмитровича - 40 тис.грн;
ФГ "Любас" в особі директора Любаса Юрія Вікторовича - 60 тис.грн.

За виручені кошти вдалося закупити даний тепловізор, вартість якого становить 215 тис.грн,  та 13 січня 2023 року його буде передано командувачу повітряного командування  "Південь ", генерал-майору Дмитру Карпенко.
Шановні аграрії Долинської громади! Від щирого серця висловлюємо вам подяку та низький уклін за вагомий внесок у надважливу справу на сьогодні – допомогу та підтримку військовослужбовців Збройних сил України, інших військових формувань, які ціною свого життя боронять наші землі від російських окупантів!

Залишок коштів у розмірі 91 тис.грн Долинський сільський голова Дмитро Дмитрович бажає спрямувати на придбання автомобіля, мікроавтобуса, Volkswagen для підтримки Збройних сил України, тож збір коштів триває. Просимо усіх громадян не залишатись небайдужими та долучитися до благородної справи задля наближення нашої перемоги!
Ми пишаємося нашими Захисниками та Захисницями, вдячні кожному за можливість жити в своїй державі!

Слава Україні! Героям Слава!