ВИЯВИЛИ НЕТОЧНОСТІ В СВОЇЙ КРЕДИТНІЙ ІСТОРІЇ?

Дата: 21.12.2022 15:21

Самостійна перевірка 👀 кредитної історії може попередити деякі неприємні ситуації, як:

🔻 поява шахрайських кредитів на ваше ім’я;

🔻 копійковий борг за кредитом або кредитною карткою, що ви вважали виплаченими, який через тривалу несплату може суттєво зростати;

🔻 виплачений кредит, що не перейшов у закритий статус;

🔻 виявити та виправити неточності або неактуальну інформацію в кредитній історії.

⚠️ Але пам’ятайте, що безкоштовно перевірити свою кредитну історію можна лише раз на рік, всі інші звернення – платні.

Що робити, якщо виявили недостовірну інформацію у своїй кредитній історії?

➡️ Звернутися до кредитора, який надав таку інформацію, з вимогою актуалізувати дані.

➡️ Звернутися до бюро кредитних історій та повідомити про наявність помилки у кредитній історії. Зі свого боку, бюро кредитних історій звернеться до кредитора, який надав таку інформацію, для уточнення даних.

Якщо кредитор зі свого боку підтвердить достовірність переданих раніше даних, ви зможете залишити свій коментар до кредитної історії розміром до 100 слів.

Більше інформації про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights-loans/

Національний банк України