ВИ МАЄТЕ ПРАВО ВІДМОВИТИСЬ ВІД КРЕДИТУ БЕЗ ПОЯСНЕНЬ ПРИЧИНИ

Дата: 21.12.2022 15:16

Трапляються випадки, коли людина оформлює кредит 💸, а потім життєві обставини змінюються – і потреба в кредитних коштах відпадає 🙅‍♂️. У такому разі можна відмовитися від кредиту.

📗 Відповідно до Закону України «Про споживче кредитування», позичальник має право відмовитися від кредиту, не пояснюючи причину, упродовж 1️⃣4️⃣ календарних днів з дати оформлення. ‼️ Але такий пункт має ще бути передбачений у договорі з фінансовою установою.

Що потрібно зробити, аби відмовитися від кредиту?

🔰 Звернутися до фінансової установи: написати заяву-відмову.

🔰 Повернути фінустанові кредитні кошти разом з відсотками за користування, які передбачені умовами кредиту, упродовж 7 днів після відмови.

Якщо фінансова установа порушила ваші права – звертайся до Національний банк України. Як можна звернутися до Національного банку України:

📲 написати до чат-боту “НБУ Контактний центр” в месенджерах (вайбері або телеграмі);

📞 зателефонувати до контакт-центру – 0 800 505 240;

💻 заповнити онлайн-форму для звернень на сайті НБУ за посиланням http://surl.li/msgv

Більше інформації про кредитні послуги читайте на #ЗнайСвоїПрава_Кредити https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights-loans/